IT vezető (B44ITVEZ)

RecruIT Kft.

Stabil háttérrel rendelkező, magyar tulajdonú, felhő alapú patikai szoftvert fejlesztő partnerünk részére keresünk

IT vezetőt.

Pozíció azonosító: B44ITVEZ

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Feladatok:

  • A cég informatikai tevékenységeinek (fejlesztés, üzemeltetés) stratégiai tervezése és irányítása.

  • IT infrastruktúra tervezése, fejlesztése

  • Szoftverfejlesztési irányok meghatározása

  • IT kritériumok kialakítása.

  • Biztonságos üzemeltetési folyamatok megtervezése és megvalósítása.

  • Költségtervezés -és felelősség

  • Munkatársak fejlődésének elősegítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • ERP rendszerek bevezetésében és működtetésében szerzett ismeretek

  • Szoftverfejlesztés irányításában szerzett tapasztalat

  • Dinamikus, önálló, proaktív személyiség

  • Stratégiai szemlélet és ügyfélorientált gondolkodásmód

  • 2 év vezetői tapasztalat

  • Középfokú angol nyelvismeret

Technológiai ismeretek:

  • Scrum, Agile, TDD

  • ERP, MRP

  • Azure

  • Microsoft Windows

  • POS / számlanyomtatók

  • MS SQL

  • C#, WPF

  • SOAP

  • IT Security, GDPR

  • Test Engineering / Automation

Előny

  • Jó kommunikációs és értékesítési készség

  • Product Owner vagy Scrum Master tapasztalat

  • Gyógyszeripari és/vagy startup cég felépítésével kapcsolatos tapasztalat

  • Ismeretek felhős technológiák terén

  • Jártasság szabályozói környezetben

Szakterületek

  • IT / Informatika