HR Gyakornok

Fusetech Kft.

A Fusetech Kft-ről: Vállalatunk több, mint 23 éves tapasztalattal rendelkezik a biztosító betét gyártás területén, és ennek köszönhetően kiemelt piaci szerepet vívott ki a hazai és nemzetközi színtéren egyaránt. Termékeink között megtalálhatóak a kis-és középfeszültségű biztosítók, áramváltók, biztosító aljzatok és fém alkatrészek. Kaposvári telephelyünkön több, mint 300 főt foglalkoztunk, és így vállalatunk a térség legnagyobb munkáltatóinak egyike.

Ha kellő rátermettséggel rendelkezel és érdekel a HR/Munkaügy világa, úgy Nálunk a helyed, hogy a már meglévő ismereteidet gyakorlati tudással bővíthesd. Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik felsőfokú tanulmányaik végén járnak, vagy már meglévő képzettséggel rendelkeznek, előnyösen HR/Munkaügy vagy gazdasági területen.

Kaposvár

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok aktív támogatása

  • Beérkező önéletrajzok előszűrése és interjúszervezés

  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, a belső társosztályokkal és a partner cégekkel

  • Szervezést igénylő feladatok ellátása, részvétel rendezvények szervezésében

  • HR és bérügyi adminisztrációban való részvétel

Elvárások:

  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (Előnyösen: HR, Személyügyi vagy Közgazdaság területei)

  • MS Office magabiztos ismerete (word, excel, power point, outlook),

  • Angol nyelvismeret

  • Jó problémamegoldó és szervezői képesség

  • Pörgős, dinamikus személyiség

  • Ügyfélközpontú szemlélet

  • Előny: Bérszámfejtés és/vagy Tb ügyintézői területen szerzett ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Tanulás és szakmai fejlődési lehetőség egy kiemelt piaci szerepű nagyvállalatnál

  • Részmunkaidős foglalkoztatási forma

  • Karrierút

  • Színvonalas munkakörnyezet

  • Jó munkahelyi légkör

  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk önéletrajzodat a Jelentkezés gombra kattintva, vagy személyesen a Fusetech Kft. Kaposvár Guba Sándor utca 38. címre.

Szakterületek

  • Diákmunka / Szakmai gyakorlat

Munkavégyés helye

  • Kaposvár