System és requirement mérnök - Veszprém (Referenciaszám: BV-2196)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • A különféle szenzorokhoz kapcsolódó vevői követelmények feldolgozása

  • A termékek műszaki tervdokumentációjának elkészítése

  • Kapcsolattartás, egyeztetés a vevőkkel és a fejlesztési központtal

  • A gyári projektek támogatása

  • Termelési és tesztelési specifikációk elkészítése

  • DFMEA elkészítése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Kreatív gondolkodás

  • Jó problémamegoldó képesség

  • Precíz munkavégzés

Előny:

  • Jó kommunikációs képesség

  • Műanyagfröccsöntés-ipari ismeretek

  • Mechatronikai ismeretek

  • Autóipari követelményrendszer ismerete

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Gazdaságilag biztos jövőkép, rugalmas munkaidő

  • Egészségmegőrző programok, környezetbarát szemléletmód

  • Nemzetközi mérnöki projektek, pezsgő vállalati élet

A munkavégzés helye: Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari termelővállalat veszprémi gyáregységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó BV-2196-os referenciaszámot!

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • Veszprém