Szoftvertesztelő (B07Szt)

RecruIT Kft.

Szoftvertesztelő

Megbízónk saját fejlesztésű devizatőzsdei termékeket fejleszt a világ vezető befektetési bankjai számára. Jelenleg budapesti csapatukba keresünk Szoftvertesztelő munkatársat.

Pozíció azonosító: B07Szt

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest - V. kerület

Feladatok

  • Devizatőzsdei alkalmazások tesztelése;

  • Tesztek előkészítése és kivitelezése;

  • Hibák riportálása;

  • Teszt riportok, jegyzőkönyvek készítése;

  • Tesztkörnyezet fejlesztése, karbantartása;

  • Teszttervek kidolgozása, tesztek végrehajtása, analizálás, dokumentálás;

  • Kapcsolattartás, kooperáció a fejlesztőkkel.

Elvárások

  • Informatikai vagy közgazdász felsőfokú végzettség;

  • Magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeret;

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;

  • Minőségorientált, proaktív hozzáállás;

  • Logikus gondolkodásmód, fejlett rendszerszemlélet;

  • Kiváló problémamegoldó képesség;

  • Pozitív hozzáállás, csapatszellem.

Előny

  • Szoftver tesztelésében szerzett, 1-2 éves tapasztalat;

  • Hibakövető és verziókezelési eszközök ismerete;

  • Tester tool-ok ismerete;

  • Devizatőzsdei ismeretek;

  • Programozási ismeretek (JAVA);

  • Teszt automatizálásban szerzett tapasztalat;

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • V. kerület