Kereskedelmi asszisztens

Talent Selection

Megbízónk prémium beléptetési megoldásokkal és szervizszolgáltatásokkal foglalkozó globális vállalat. Az ajtótechnikai rendszerek teljes palettájával foglalkoznak, termékeik közé az egyszerűbb ajtópántoktól kezdve a legbonyolultabb automatikus ajtórendszerek, az időnyilvántartó és belépésvezérlő rendszerek tartoznak. Növekvő feladataik ellátására keressük új kollégájukat.

Feladatok:

Az új kolléga feladata lesz a szolgálatatások értékesítésének, illetve a szerviz-tevékenységnek a támogatása az alábbiak szerint:

  • Árajánlatok előkészítése egyeztetve a szervizes kollégákkal, a szakmai vezetőkkel és az ügyféllel telefonos és e-mailes úton;

  • Megrendelés nyomon követése, kapcsolattartás a beszerzéssel, az anyavállalat képviselőivel és az alvállalkozókkal;

  • A szervizes kollégák munkájának szervezése, koordinálása;

  • Számlázás előkészítése;

  • Adminisztrációs feladatok ellátása, eseti statisztikák, kimutatások készítése.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Aktív, minimum társalgási szintű angol nyelvtudás;

  • Felsőfokú végzettség (műszaki területen szerzett előny);

  • Műszaki affinitás, üzleti szemlélet;

  • Kiváló kommunikációs és szervező készség;

  • Ügyfél-orientált gondolkodásmód, csapatjátékos attitűd.

Megbízónk a kiválasztott pályázó számára biztos vállalati hátteret és versenyképes juttatási csomagot (alapfizetés; éves bónusz; Cafeteria; mobiltelefon magánhasználatra is) biztosít.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon a Talent Selection adatbázisába, amelyet néhány kattintással is megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával. Ezután a belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez küldje el önéletrajzát a palyazat@talentselection.hu e-mail címre. Kérjük, a levél tárgyában mindenképpen tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HR-kezdetű HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is!

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció