Lean folyamatmérnök - Pápa (Referenciaszám: HM-1001)

Man at Work Kft.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Aktív angol vagy német nyelvtudás

  • MS Office magas szintű ismerete

  • Önálló-, ill. csapatmunkára való képesség és hajlandóság

  • Kiváló kommunikációs képesség, proaktív személyiség

Feladatok:

  • LEAN alapelvek napi szintű alkalmazása és az ehhez kapcsolódó folyamatfejlesztésekben való közreműködés

  • A gyártási folyamatok elemzése (gépi és kétkezi munka), optimalizálása, hatékonyságának növelése, kapacitásuk javítása

  • LEAN/Six Sigma fejlesztési projekt team tagjaként az eredmények értékelése

  • Az új termelő egység beindításában való részvétel

  • Új üzemrész folyamatinak optimalizálása (layout tervezés)

  • A termelésben a költségcsökkentési lehetőségek azonosítása, költségcsökkentő workshopokon való részvétel, azok megszervezése, majd később vezetése

  • Szükséges oktatások megszervezése, majd idővel önálló megtartása

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör egy növekedésben lévő multinacionális vállalatnál

  • Fejlődési, képzési lehetőségek

  • Versenyképes bérezés

  • Teljes bejárási költségtérítés

A munkavégzés helye:

Veszprém megye, Pápa

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1001-es referenciaszámot!

A részletekről érdejklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20 983 6173-as telefonszámon.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Pápa