OpEx (Lean) munkatárs

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

A Teva Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephely

Gyógyszergyártó Igazgatóság

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az Operational Excellence Program működtetése, a LEAN gondolkodásmód és metodológia meghonosításával és a folyamatok fejlesztésével;

  • Működési hatékonyság érdekében történő fejlesztési lehetőségek feltárása, munkacsoportok irányítása és menedzselése, eredmények monitorozása, szervezeti egységek támogatása a változások bevezetésében;

  • OPEX keretein belül meghatározott képzések tartása. (Lean alapok, OEE, SMED, OPE, 5s, Teljesítmény menedzsment);

  • Bevezetett fejlesztések monitorozása, megelőző, helyesbítő akciók meghatározása, koordinálása a munkacsoportokkal;

  • Probléma megoldási események vezetése, koordinálása;

  • Transzformáció befejezése után szakmai támogatója a releváns szervezeti egységeknek.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági, műszaki vagy természettudományi végzettség;

  • Folyamatfejlesztési projektek vezetésében szerzett legalább 2 éves tapasztalat;

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

  • MS Office programok felhasználó szintű ismerte;

  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség;

  • Pozitív beállítottság, kiváló kommunikációs és meggyőző készség;

  • Nyitottság a változásra, tanulásra.

Előnyt jelent:

  • LEAN tapasztalat

  • Ipari, vegyipari, gyógyszeripari jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;

  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;

  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk.

Szakterületek

  • Gyógyszeripar / Vegyipar

Munkavégyés helye

  • Debrecen