Épületgépész előkészítő mérnök-operatív munkatárs

Miskolczy Energiaterv Kft.

Dinamikusan fejlődő cég, amely elkötelezett az energiahatékonyság mellett, és több éves múlttal rendelkezik, épületgépészeti tervezés, és kivitelezésben; keres új csapattagot

személyében.

Állás megnevezése:

  • Épületgépész előkészítő mérnök

Feladatok:

  • épületgépészeti rendszerek anyagkiírásának elkészítése

  • épületgépészeti kivitelezési árajánlatok készítése

  • épületgépészeti kivitelezések műszaki előkészítése

  • épületgépészeti egyéb dokumentációk készítése

Elvárások:

  • minimum 2 év gépészeti kivitelezésben szerzett tapasztalat

  • határidőre történő pontos, önálló munkavégzés

  • csapatban való együtt dolgozás képessége

  • agilis személyiség, precíz, problémamegoldó képesség

  • jogosítvány, vezetési gyakorlat

  • jó kommunikációs készség, egyeztetések lefolytatásában szerzett tapasztalat

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • épületgépész mérnöki végzettség

  • idegennyelv tudás (angol, német)

  • AutoCad, ArchiCad, WinWatt, HEAT 3D, PHPP ismerete

  • innovatív, megújuló energiaforrást felhasználó rendszerek ismerete, irántuk tanúsított érdeklődés

  • értékesítésben szerzett tapasztalat

  • felelős műszaki vezetői jogosultság

A foglalkoztatási jogviszony jellege:

  • teljes munkaidő

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés

  • fiatal, dinamikus csapat

  • szakmai fejlődési lehetőség

  • eddigi tapasztalatok kamatoztatásának lehetősége

  • akár azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Szakterületek

  • Építés / Ingatlan

Munkavégyés helye

  • XIII. kerület