Operations Manager - Székesfehérvár (Referenciaszám: BV-2162)

Man at Work Kft.

Elvárások:

  • Műszaki diploma (gépészmérnök végzettség előny)

  • TIR 1 –es autóipari gyártó cégnél, multinacionális környezetben szerzett legalább 10 év releváns szakmai, és néhány év vezetői tapasztalat

  • Folyékony angol nyelvtudás, emellett német és/vagy olasz nyelv ismerete előny

  • Külső panel, illetve kompozit alkatrészgyártás területén szerzett tapasztalat előny

  • Six Sigma fejlesztési projektek vezetésében szerzett gyakorlat

  • Beruházások koordinálásában szerzett tapasztalat

  • Autóipari minőségirányítási rendszerek ismerete

  • Határozottság, magabiztos fellépés, rugalmasság és kiváló stressz tűrő képesség

  • Kiváló csapatjátékos, jó szervező és problémamegoldó

  • Nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság

  • MS Office, ERP ismeret

Feladatok:

  • A hozzá tartozó területek operatív irányítása (mérnökség, termelés, karbantartás), folyamatos ellenőrzése

  • A gyártás fejlesztése, támogatása

  • Napi, heti, havi és éves célok kitűzése

  • Gyártási terv teljesítése

  • NPI folyamatok megtervezése, a gördülékeny gyártásindítás biztosítása

  • Közreműködés a beruházások megvalósításában

  • Folyamatok optimalizálása, folyamatos javítása

  • Főbb teljesítménymutatók meghatározása, folyamatos mérése az üzemben

  • Szoros együttműködés a vevőkkel

A munkáltató ajánlata:

  • Felsővezetői juttatási csomag

  • Modern, magasan automatizált gyártási technológia

  • Nemzetközi munkakörnyezet

  • Családias munkahelyi légkör

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

Prémium kategóriás autók karosszéria elemeinek gyártásával foglalkozó svájci központú cégcsoport székesfehérvári leányvállalata.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Erdélyi-Bertalan Viktóriánál a +36 20-339-62-50-es mobilszámon!

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Székesfehérvár