Logisztikai projekt koordinátor (Referenciaszám: HM-849)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • A prototípusgyártás anyagellátásának megszervezése, anyagrendelések létrehozása, kezelése

  • Az előszéria-fázis során keletkező gyártási és szállítási igények kezelése (visszaigazolása), alkatrészváltozások nyomon követése és támogatása logisztikai szempontból

  • Áttelepítések (külső-belső) puffer gyártásának, ill. kiszervezési tevékenységek (bérmunka) megszervezése, szállítások, rendelési kondíciók, csomagolások kialakítása

  • Az új projektek logisztikai költségkalkulációjának tervezése, egyeztetése és a pénzügyi osztály támogatása

  • Folyamatos logisztikai riportok készítése az illetékes projektvezető részére

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség

  • Min. 3 éves tapasztalat hasonló munkakörben

  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás

  • Valamely termelésirányító-rendszer ismeretek

  • Határozott fellépés

  • Kiváló szervezőkészség

  • Terhelhetőség

  • Célorientált munkavégzés, komplex gondolkodás

Előny:

  • SAP ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál

  • Fejlődési lehetőség

  • Versenyképes bérezés!

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzait az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-849-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás

Munkavégyés helye

  • Mór