HR Tanácsadó - Szolnok (Referenciaszám: BSZV-2166)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • Meghatározott munkáltatói körnek történő speciális szakmai tanácsadás

  • Munkáltatói oldal érzékenyítése a megváltozott munkaképességű munkavállalók foglakoztatásának irányába

  • Partnerek szakszerű tájékoztatása

  • Napi szintű adminisztráció precíz vezetése, adatbázis kezelő programba történő rögzítés

  • Partnerekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség - humán erőforrás-, pedagógus, tanár vagy szociális területen;

  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;

  • Jó kommunikációs- és szervező készség;

  • Szociális érzékenység

  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés

  • 2-3 éves HR területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Saját személygépkocsi

  • Magas fokú mobilitási hajlandóság

Előny:

  • Előadói vagy tréner tapasztalat

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye, Szolnok

Munkáltató profilja:

A Man at Work Munkaerő-kölcsönző és Közvetítő kft. debreceni partnerének keres érzékenyítési területre magas szociális érzékenységgel rendelkező személyügyi tanácsadót.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BSZV-2166-os referenciaszámot!

Szakterületek

  • Humán erőforrás

Munkavégyés helye

  • Szolnok