IT Rendszerszervező / Business Analyst

PNH Kft.

A prémium késztermékeket gyártó PNH Kft. Egy folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonú és irányítású FÉMIPARI cég, mely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki széles termékskálán mozgó kínálatával.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát. CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE KERESSÜK ÚJ KOLLÉGÁNKAT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Feladatok:

  • Üzleti folyamatok és elvárások felmérése, analizálása, szoftverkihasználás növelése

  • Dokumentációk készítése (tesztelési jegyzőkönyvek, használati leírás)

  • A projektekhez kapcsolódó csapatokkal, partnerekkel való kapcsolattartás

  • Belső tréningek tartása, felhasználó támogatása

  • Projektmegbízás keretében időszakosan vagy hosszabb távon, munkaviszonyban is végezhető

Elvárások:

  • Informatikai felsőfokú végzettség

  • Tárgyalóképes Német /Angol Nyelvtudás ( Felsőfokú)

  • Üzleti elemző / rendszerelemző / rendszerszervező / folyamatfejlesztő/ folyamatszervező területen (vagy területeken) szerzett minimum 2 éves tapasztalat.

  • Adatbázis és SQL  ismeretek

  • Kíváló kommunikációs készség

  • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség

Előny:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat

  • Rendezett, modern európai irodai környezet

  • Barátságos munkatársak, csapatmunka

  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár, Petőfi S. u. 81.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és német szakmai életrajzát az alábbi e-mail címre.

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • Vasvár