IT Rendszergazda

PNH Kft.

A prémium késztermékeket gyártó PNH Kft. Egy folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonú és irányítású FÉMIPARI cég, mely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki széles termékskálán mozgó kínálatával.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát. CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE KERESSÜK ÚJ KOLLÉGÁNKAT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Feladatok:

  • A vállalat telephelyein működő informatikai eszközök működésének felügyelete és karbantartása

  • Hálózati eszközök felügyelete és karbantartása

  • Informatikai problémák elhárítása

  • VMWare virtualizációs környezet támogatása

  • Windows Server 2012 adminisztráció

  • Felhasználó támogatás

  • Felhasználó oktatás

Elvárások:

  • Mérnök informatikus végzettség

  • Német/angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Minimum 4 éves releváns szakmai tapasztalat

Előny:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

  • Vállalatirányítási-rendszer üzemeltetésben szerzett tapasztalat

  • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait fejlesztő és támogató vállalat

  • Rendezett, modern európai irodai környezet

  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

  • Kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár, Petőfi S. u. 81.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk magyar és német szakmai életrajzod az alábbi e-mail címre.

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • Vasvár