Minőségügyi koordinátor - INTS/9/151

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat

Minőségügyi koordinátor

 pozícióba

Ref.:INTS/9/151

Feladatok:

  • Operatív minőségügy támogatása (bejövő áru ,  üzem, ellátó rendszerek, csomagoló sorok és gyári higiénia)

  • Új projektek támogatása minőségügyi oldalról a helyi innovációs csapattal együttműködve

  • Minőségi és higiéniai nem-megfelelőségek, reklamációk feltárásában és megoldásában való aktív részvétel, problémamegoldó csapat szervezése, vezetése

  • Szakmai tréningprogram szervezése, tréningek megtartása

  • Vállalatfejlesztési program támogatása

  • Minőségügyi – higiéniai auditokra való felkészülésben aktív részvétel

Elvárások:

  • Vegyészmérnöki, vagy hasonló felsőfokú végzettség középfokú vegyipari előtanulmányok esetén

  • Laboratóriumi ismeretek

  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás

  • Magabiztos MS Excel / Word / PowerPoint tudás

  • Megoldásorientáltság, precizitás

  • Kezdeményezőkészség

  • Hatékony kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség

  • Fejlődési lehetőség, részvétel nemzetköz projektekben

  • Nyelvtanulási lehetőség

  • Cafeteria, egyéb juttatások

  • Vállalati vásárlási kedvezmények

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés