EXPORT SALES MANAGER (HR7707183X)

Get Work Trend Kft

EXPORT SALES MANAGER

(HR7707183X)

MEGBÍZÓNK:

Európa legnagyobb hidromasszázs és jakuzzi gyártója a felvételt hirdet export manager (nemzetközi területi képviselő) munkakörbe DABASI munkavégzéssel.  A 2003-ban alapított vállalatot meghatározza az innováció, a gyors növekedés és a családias légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Dabas

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • A munkakör és az azzal együtt járó feladatok számos kihívást és változatosságot rejtenek magukban. Egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnak lehet a tagja.

  • Mindemellett a cég minden szükséges eszközt biztosít a sikeres munkához, úgy mint céges autó, telefon, laptop illetve értékesítési jutalék a teljesítmény alapján.

FŐBB FELADATOK:

  • Új partnerek felkutatása nemzetközi szinten illetve a meglévő külföldi partnerek látogatása.

  • Tárgyalások előkészítése, elemzések, értékelések készítése, tárgyalásokon való részvétel és szerződéskötés.

  • Értékesítési bemutatók, vásárok, vevői oktatások szervezése és a cég képviselete szakmai kiállításokon.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség

  • Nemzetközi értékesítésben szerzett tapasztalat

  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás

  • Utazási hajlandóság

  • Kereskedelmi szemlélet

  • Kiváló kommunikációs, tárgyaló és szervező készség

  • Üzleties megjelenés

  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalattal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne karriert építeni és egy sikeres támogató csapat tagja lenni akkor kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a "Jelentkezem" gomb segítségével.

A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját! HR7707183X

Szakterületek

  • Értékesítés / Kereskedelem

Munkavégyés helye

  • Dabas