Marketinges munkatárs

Mária Rádió Közhasznú Egyesület

„Ha szeretnéd, hogy minél több ember élete változzon jó irányba…”

„Ha szeretnéd megtapasztalni a mindennapi csodákat…”

„Ha vonz a spiritualitás…”

és marketingkommunikáció terén szakembernek számítasz, akkor jelentkezz!

A lélek hangját megszólaltató médium, a több mint 11 éve működő Mária Rádió

- a hazai civil szféra egyik sikeres szervezete -

Főállású marketinges munkatársat

keres.

Várjuk mindazok jelentkezését, akiktől nem áll távol a rádió lelkisége és akik szívesen vállalnának aktív szerepet a rádió missziós törekvéseiben.

(Római katolikus hitüket gyakorlók előnyben.)

Munkakör:

  • különböző közösségek, intézmények látogatása, személyes kapcsolatépítés

  • szponzoráció építése, célzott adománygyűjtés

  • rendezvények- és kültéri megjelenések szervezése

  • önkéntesmenedzsment

  • online marketing, honlapkezelés és adatbáziskezelés

  • címlista és az önkéntesek számának növelése

  • SZJA1% kampány stratégia kialakítása, megtervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • elmélyült hit és evangelizációs lelkület

  • felsőfokú (marketinges) végzettség

Kompetenciák:

  • Innovatív, kihívásokat kereső gondolkodásmód

  • Kiváló szervező, kapcsolatteremtő készség

  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság, rugalmasság

  • B típusú jogosítvány

További előny:

  • vezetői tapasztalat

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • magas fokú számítástechnikai ismeretek (adatbázis kezelés)

  • önkéntesként v. önkéntesekkel való korábbi tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok,

  • fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú színvonalas munkakörnyezet, amelyekre a hatékonyság eszközeiként tekintünk,

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása.

Jelentkezési határidő: 2017. szeptember 19.

Önéletrajzát és motivációs levelét, a fizetési igény megjelölésével (ha lehet plébánosi ajánlással) a lenti e-mail címre küldheti.

Szakterületek

  • Marketing / Reklám / Média / PR