Junior Minőségbiztosítási Mérnök

POLYAX Alkatrészgyártó Kft.

A magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplője,

a Polyax Kft.

munkatársat keres, azonnali kezdési lehetőséggel.

Cégünk 1986 óta működő aktív forgácsoló üzem, főként autóipari területen tevékenykedünk. Szolgáltatásainkat folyamatosan bővítjük, hogy az egyre szigorúbb vevői követelményeknek eleget tegyünk, illetve versenyképességünket növeljük. Főként német vevőkörrel dolgozunk, de partnereink megtalálhatóak világszerte. A folyamatos technológiai fejlesztésekkel párhuzamosan szeretnénk jelenlegi 80 fős csapatunkat lelkes, lojális és kiváló szakemberekkel bővíteni.

Feladatok:

  • Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése

  • Termék,- és auditfolyamatban aktív részvétel

  • Beszállítói folyamatok fejlesztése

  • Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen

  • Reklamációkezelés

  • „Első minta” vizsgálati jelentések elkészítése a vevő felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki terület előny)

  • Autóipari követelmények ismerete

  • Angol nyelvtudás

  • Vevőorientált hozzáállás, segítőkészség

  • Megbízható személyiség, lojalitás

  • Csapatmunka

Előnyök:

  • Hasonló területeken szerzett munkatapasztalat

  • További nyelv ismerete, elsősorban német

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok, családias légkör

  • Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség

  • Vezetői támogatás

  • Versenyképes fizetés

  • Hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés