Jogász (referens)

Nemzeti Befektetési Ügynökség

Nemzeti Befektetési Ügynökségnek (HIPA), mint a Külgazdasági és Külügyminisztérium háttérintézményének célja a potenciális külföldi befektetők felkutatása, a Magyarországon megvalósuló beruházások elősegítése, az új munkahelyek létrehozása, valamint a magyar kkv szektor erősítése, és ezen keresztül a nemzetgazdaság és a magyar társadalom fejlődésének elősegítése.

A Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA)

Jogi Főosztálya

munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • Közreműködés

    • a döntés-előkészítésben, ennek során a jogszabályokban, szabályzatokban és a vezetői döntésekben meghatározott jogi követelmények érvényesítése;

    • a Nemzeti Befektetési Ügynökség által képviselt jogi álláspont kialakításában, a szerződések, megrendelések előkészítésében és jogi szempontú véleményezésében;

    • a Nemzeti Befektetési Ügynökség szabályzatainak jogi szempontból történő véleményezésében;

    • és jogi támogatás nyújtása a Nemzeti Befektetési Ügynökség szervezeti egységeitől érkező megkeresések ügyében, különös tekintettel az alaptevékenységre;

    • a jogszabályoknak és a belső szabályzatoknak megfelelő jogi álláspont kialakításában;

    • a Nemzeti Befektetési Ügynökség közbeszerzési és beszerzési folyamataiban.

  • Hatóságok előtt jogi képviseleti feladatok ellátása.

Elvárások:

  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság;

  • jogász végzettség;

  • jogi szakvizsga;

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;

  • MS Office felhasználói szintű ismerete;

  • beszerzésekkel, közbeszerzési eljárásokkal és szerződések előkészítésével kapcsolatos legalább 3 éves tapasztalat;

  • önálló, felelősségteljes munkavégzés;

  • strukturált gondolkodás, terhelhetőség;

  • pontos, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Kimagasló munkakörülmények Budapest szívében;

  • szakmai fejlődés lehetősége;

  • fiatalos, jó hangulatú csapat.

Bérezés, juttatások:

Az illetmény megállapítása a közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. törvény, továbbá az egyéb vonatkozó jogszabályok és belső utasítások alapján történik.

A jelentkezés módja:

  • motivációs levél;

  • fényképes szakmai önéletrajz;

  • iskolai végzettséget, nyelvvizsgát igazoló dokumentumok másolata.

A pályázat benyújtásának határideje:  2017.október 4.

A munkakör betöltésének időpontja: A munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának módja: A pályázatot az alábbi e-mail címre kérjük továbbítani.

A pályázat elbírálásának rendje:

A bizalmasan kezelt pályázatok a benyújtási határidőt követő 30 napon belül kerülnek elbírálásra. A kiválasztott pályázók az ügynökség vezetőivel lefolytatott interjúkon vesznek részt. A pályázat eredményéről a pályázók értesítése elsődlegesen a pályázati anyagban szereplő elektronikus elérhetőségen keresztül történik. Amennyiben a pályázó a pályázati anyagában nem ad meg elektronikus értesítési címet, abban az esetben a pályázó postai úton kerül értesítésre a pályázat eredményéről. A benyújtott pályázati anyagok az elbírálásra előírt 30 napos határidő lejártát követően megsemmisítésre kerülnek.

Szakterületek

  • Jog / Jogi tanácsadás