Építésügyi rendszereket támogató munkatárs

Lechner Nonprofit Kft.

Szívesen megismernéd a bevezetett online építésügyi alkalmazásainkat?
Kreatívnak érzed magad, hogy ötleteiddel hozzájárulj ezen rendszerek továbbfejlesztéséhez?
Nyitott vagy új informatikai, térinformatikai alkalmazások elsajátítására?

Ha igennel válaszoltál a fenti kérdésekre, akkor Téged várunk az ÉPÍTÉSÜGYI RENDSZEREKET TÁMOGATÓ MUNKATÁRS pozíciónkba a Lechner Tudásközpontba!

FŐ FELADATAID LESZNEK
- ÉTDR (Építésügyi hatósági engedélyezési eljárásokat támogató elektronikus dokumentációs rendszer) és Elektronikus építési napló vezetésével kapcsolatos rendszertámogatói feladatok ellátása
- Ügyfélbejelentések kezelése
- Felhasználók támogatása
- Bejelentések szakmai vizsgálata, megoldása
- E-napló készenlétbe helyezések kezelése
- Részvétel az alkalmazások tesztelésében
- Esetleges továbbfejlesztési igények megfogalmazása

A MUNKÁHOZ SZÜKSÉGES KÉSZSÉGEK, KÉPESSÉGEK
- Felsőfokú végzettség
- 1-3 év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Nyitottság új informatikai alkalmazások elsajátítására
- Felhasználói szintű MS Office ismeret
- Igényes, megbízható munkavégzés
- Jó problémamegoldó képesség
- Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
- Terhelhetőség, rugalmasság

ELŐNNYEL INDULSZ, DE NEM FELTÉTEL, HA
- Elektronikus ügyintézésben szerzett tapasztalatod van (ÉTDR, e-napló)
- Építési napló vezetési tapasztalattal rendelkezel (különös tekintettel a sajátos építményekre)
- Továbbá van építőipari kivitelezési tapasztalatod és ismered az építésügyi jogszabályokat

ÉS MIT KÍNÁLUNK CSERÉBE?
- 3 hónap próbaidő után határozatlan idejű munkaviszony
- Izgalmas, kreatív feladatokat
- Sokat nevetős, lendületes, összetartó csapatot és korszerű munkakörnyezetet
- Versenyképes juttatási rendszert
- Nyelvtanulás és sportolás támogatását
- Friss gyümölcs és müzli kosár reggelente

Ha szeretnél egy újító, törekvő, mérnöki szellemiséggel átitatott közösségben dolgozni, kérjük, küldd el fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat és a bruttó bérigényedet is tartalmazó motivációs leveledet a lenti e-mail címre.

TUDJ MEG TÖBBET A LECHNER TUDÁSKÖZPONTRÓL!
www.lechnerkozpont.hu

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció