Pénzügyi csoportvezető - Szombathely

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Országos Kárrendezési Központ egysége

Pénzügyi csoportvezető

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Szombathely (9700 Szombathely, Paragvári utca 17.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • pénzügyi utalványozás,

  • pénzügyileg utalványozott tételek egyezőségének vizsgálata,

  • könyvelési feladatok elvégzése,

  • jelentések, statisztikák készítése,

  • visszaélések kiszűrése,

  • pénzügyi kimutatások készítése,

  • a pénzügyi csoport vezetői feladatainak ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség közgazdasági / pénzügyi és számviteli / mérlegképes könyvelői szakon,

  • min. 5 év szakmai gyakorlat pénzügyi területen, pénzügyi és - könyvelési feladatok ellátásában,

  • ügyfél-központú gondolkodás,

  • megbízható, pontos, precíz, önálló munkavégzés,

  • terhelhetőség,

  • új ismeretek iránti fogadókészség, önálló és felelősségteljes probléma megoldás,

  • felelősségvállalás a célok eléréséért, a munka időbeli és minőségi teljesítéséért,

  • számítógép-felhasználói ismeretek önálló alkalmazása (irodai alkalmazások).

Amit kínálunk:

  • multinacionális háttér,

  • változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés,

  • izgalmas szakmai kihívások és fejlődési lehetőség.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – Várjuk önéletrajzát 2017. október 03-ig!

Szakterületek

  • Bank / Biztosítás / Pénzintézet

Munkavégyés helye

  • Szombathely