PROJEKTVEZETŐ - AUTÓIPAR (HR7705863X)

Get Work Trend Kft

PROJEKTVEZETŐ - AUTÓIPAR

HR7705863X )

MEGBÍZÓNK:

Magyarország egyik legnagyobb magyar tulajdonú öntődéje, mely 1989-ben indult útjára.

A vállalat autóipari beszállítóként elsősorban öntvények előállításával, valamint ezek felületkezelésével megmunkálásával és különböző szerelési műveletek elvégzésével törekszik az ügyféligények magas színvonalú kiszolgálására. A dinamikus fejlődés eredményeként, jelenleg több, mint 1000 főt foglalkoztat a vállalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XXI. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

Tagja lehet egy nagy sikerű vállalatnak, ahol lehetőséget kap kompetenciái fejlesztésére és ötletei megvalósítására. Megbízónk változatos és széleskörű béren kívüli juttatásokat biztosít, amelyek között olyan kuriózumok szerepelnek, mint az ingyenes üdülési lehetőség, vagy a szintén térítés mentes uszodabelépő.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Projektek vezetése és az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése

  • Kick off meetingek vezetése

  • Időtervek összeállítása, vevőkkel és társosztályokkal való folyamatos egyeztetés

  • Vevői dokumentáció elkészítése

  • Projekt dokumentáció elkészítése

  • Projektek napi szintű aktív nyomon követése, felmerülő problémák egyeztetése a vevőkkel

  • Változásmenedzsment figyelése kereskedelmi oldalról

  • Termékekkel kapcsolatos kérdések egyeztetése a termelés területével

  • Ügyféligények koordinálása

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú végzettség

  • Tárgyalóképes német és kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Legalább 3 év termelő környezetben szerzett projektvezetési tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (főleg Excel, PowerPoint)

  • MS Project, IFS Project ismeret előny

  • Jó kommunikációs képesség

  • Önálló és csapatmunka végzésére alkalmas, motivált személyiség

  • Külföldi utazások vállalása

ELŐNY:

  • Előnyt jelent a Volkswagen projektekkel kapcsolatos tapasztalat

  • Autóipari területen szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • XXI. kerület