FŐKÖNYVELŐ

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Megbízónk újonnan induló, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban épülő 100%-ban magyar tulajdonban lévő gyár Gyöngyös mellett.

A Cég 2018-ben kezdi meg a termelést kb. 230 fővel, de egyes munkatársak belépése már elkezdődött.

Az épülő gyárba pénzügyi csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

FŐKÖNYVELŐ

Munkavégzés helye: Visonta

Feladatok:

  • a vállalat főkönyvi könyvelésének ellátása

  • a vállalat teljes körű adózási tevékenységének ellátása

  • negyedéves, féléves és éves könyvviteli zárlat elkészítése

  • éves mérlegbeszámoló elkészítése

  • külső bérszámfejtőtől kapott adatok feldolgozása

  • auditorral történő kapcsolattartás

  • új integrált vezetői információs rendszer bevezetésében történő közreműködés

  • vállalati pénzügyek gazdaságos, hatékony és szabályszerű működésének biztosítása

Munkakörhöz tartozó követelmények:

  • Felsőfokú végzettség

  • 2-3 év releváns munkatapasztalat

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

  • Jó szervező- és elemző készség, rendszerszemlélet

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) bevezetésében szerzett tapasztalat

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség

  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával

  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)

  • Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre - az i.vancsa&jobmax.hu e-mail címre - fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint a kitöltött jelentkezési lapot!

Üdvözlettel:

Vancsa István

ügyvezető partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Munkavégyés helye

  • Visonta