Hegesztőmérnök / Hegesztő technológus - Fejér megye (Referenciaszám: HM-1060)

Man at Work Kft.

Feladatok:

Termék-, gyártóeszköz-, gyártási folyamat, illetve alapanyag bevezetéssel, módosításokkal kapcsolatos projektvezetői tevékenység folyamatának végrehajtása és koordinálása a következők szerint:

  • Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása

  • Hegesztési technológiák meghatározása

  • Új projektekhez tartozó időtervek, gyártási dokumentációk elkészítése (technológiai leírás, WPS, Procesflow, stb.)

  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, NPI, termelés)

  • Szériagyártásban futó termékekhez kapcsolódó hegesztési folyamatok, hegesztő berendezések optimálása, szükség szerinti módosítása

Elvárások:

  • Gépészmérnök (Hegesztőmérnök) végzettség

  • Több éves releváns szakmai tapasztalat

  • Hegesztési technológiák ismerete

  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség, határozott személyiség

  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság

  • CAD program alapszintű ismerete

  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Auiparban szerzett tapasztalat

  • Német nyelvismeret

  • SAP ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

  • Vonzó béren kívüli juttatási csomag!

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő és növekvő multinacionális nagyvállalatnál

  • Multinacionális környezet, nemzetközi projektek

A munkavégzés helye:

Fejér megye, Móri Ipari Park

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát, a levél tárgyában pedig feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1060-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

Szakterületek

  • Építés / Ingatlan

Munkavégyés helye

  • Mór