APQP / Minőségtervező mérnök

Primajob Kft.

Multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Minőségügyi tervek készítése és betartásának biztosítása, tapasztalatok beépítése a minőségtervezési folyamatokba,

  • belső auditok megvalósítása és kiértékelése, kimutatások, riportok készítése,

  • a folyamatmérnökök támogatása az új berendezések specifikációjának elkészítésében,

  • gép- és folyamatképesség vizsgálatok elvégzése és ezek dokumentálása,

  • projektekben való felelősség a szállítók elsőminta folyamatáért, ezek ellenőrzése és jóváhagyása,

  • beszállítói PPAP koordinálása és jóváhagyása,

  • az új termékgyártási folyamat támogatása, vevői PPAP koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,

  • több év autóipari területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

  • VDA, ISO/TS 16949 szabványok ismerete,

  • APQP/PPAP, FMEA ismeretek,

  • stabil kommunikációképes angol nyelvtudás; német nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Útiköltség térítés

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezni lehet:

A lenti e-mail címen, fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzzal.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Miskolc