Folyamatmérnök (hőre lágyuló műanyag termék) - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-2120)

Man at Work Kft.

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség - műanyag szakirány

  • Középfokú német és / vagy angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt!)

  • Műanyaggyártás területén szerzett több éves tapasztalat

  • MS-Office (Word, Excel, Outlook).

  • ISO TS 16949 szabvány ismerete

  • Technológiák, eljárások ismerete fröccsöntés területén

  • Fröccsgép felépítésének és a szerszámok ismerete

  • CNC és PLC ismeretek

  • Önálló munkavégzés

Feladatok:

  • Új termék bevezetése

  • Szerszámátvétel (Európa és Ázsia területén)

  • Új szerszámok és anyagok bemintázása, beállítása

  • Lehetőség szerinti ciklusidők csökkentése fröccsöntő gép, robot és perifériák beállításával

  • Gyártási zavarok, hibák elhárítása, kiküszöbölése

  • Termelés VDA 6.1, DIN ISO 9001, QS 9000 szerint

  • Robotrendszerek installálása, beállítása

  • Robotkiszedő fejek tervezése és építése

  • Készülékek, befogók építése a racionalizálás szempontjából

  • Perifériák beszerzése, üzembe helyezése, optimalizálása

  • Fröccsöntő gépek indítása és optimalizálása

  • Javaslatok előterjesztése az alkalmazott eljárások, módszerek optimalizálásával kapcsolatban

  • Alapanyaggyártók informálása a folyamat adatairól

  • Folyamatátvétel vevői projektekből

  • Gépbeállítók folyamatos fejlesztése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Betanulási lehetőség Németországban

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

  • Fiatalos, lendületes csapat

  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok

  • Családias vállalati kultúra

A munkavégzés helye: Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat zöldmezős beruházással induló új kecskeméti gyáregységéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegennyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-2120-as referenciaszámot!

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Kecskemét