Logisztikai termeléstervező - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-2118)

Man at Work Kft.

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás hiánya kizáró ok

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség

  • Hasonló területen szerzett, releváns tapasztalat

  • Adatbáziskezelésben szerzett tapasztalat

  • SAP felhasználói szintű ismerete (PP/MM)

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Excel ismeret

Előny:

  • Angol nyelvismeret

  • Autóipari tapasztalat

Feladatok:

  • A gyár termeléstervezésének ellátása

  • Önálló egyeztetés a vevőkkel és a beszállítókkal

  • Előszéria tervezése, intenzív együttműködés a projektvezetőséggel

  • Szűk keresztmetszetek önállóan történő egyeztetése a belső vevőkkel

  • Részvétel projektek kifuttatásában és modellváltásokban

  • Alapanyagszűkösség megfelelő belső és külső kommunikálása

  • Termeléstervezési rendszer kialakításában történő részvétel és annak folyamatos fejlesztése

  • Részvétel a kapacitástervezésben

  • Alapanyag felhasználások nyomonkövetése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Betanulási lehetőség Németországban

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

  • Fiatalos, lendületes csapat

  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok

  • Családias vállalti kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű partnere kecskeméti gyáregységéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-2118-as referenciaszámot!

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás

Munkavégyés helye

  • Kecskemét