FIZIKUS (HF 12-8291)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi fejlesztő/gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

FIZIKUS

(HF 12-8291)

pozícióba.

Feladat

  • Egyedi méréstechnikák kifejlesztése félvezetőipari vevői igények szerint.

  • Optikai méréstechnológia fejlesztése, képalkotási módszerek alkalmazása.

  • A méréstechnika főbb elemeinek megtervezése, összeszerelése.

  • A mérőkészülék felkészítése gyártósori használatra, automatizálás.

Elvárások

  • Fizikus, Mérnök-fizikus vagy hasonló végzettség,

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban,

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk).

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége,

  • Utazási lehetőség a világ legtöbb országába magas napidíj mellett,

  • Modern, kényelmes munkakörnyezet,

  • Versenyképes bér, cafeteria juttatások.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a

pozíció megnevezésével és
a „HF 12-8291”-es referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés