Termeléstervező logisztikus - Pápa (Referenciaszám: HM-1286)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • Vevői igények és megrendelések alapján termelési tervek elkészítése a gyártási kapacitást figyelembe véve adott termék esetén

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel

  • Kiszállítási kontroll gyakorlása, szükség esetén prioritási listák készítése a gyártás számára

  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a folyamatos alapanyag ellátás biztosítása

  • Készletoptimalizálás

  • Logisztikai adatok karbantartása az SAP-ban, rövid- és hosszú távú előrejelzések készítése a vevői igényekről

  • Fuvarok szervezése a költségek minimalizálásával

  • Leltározásban való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vonalon

  • Angol vagy német nyelvtudás

  • Legalább 2-3 éves tapasztalat

  • Autóipari múlt előny

  • MS-Office és SAP ismeretek

  • Célorientált felelősségteljes munkavégzés

  • Német nyelvtudás előny

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

  • Bejárási támogatás

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál

  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye:

Pápa (Veszprém megye)

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1286-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as telefonszámon.

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás

Munkavégyés helye

  • Pápa