Senior .NET fejlesztő (B23sdnf)

RecruIT Kft.

Budapesti szoftverfejlesztő partnercégünk csapatába keresünk

Senior .NET fejlesztő

kollégát.

Pozíció azonosító: B23sdnf

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Feladatok

  • Termék arculatának tervezése és fejlesztése

  • NET-es alkalmazások fejlesztése, tesztelése, módosítása

  • Kód review-k elvégzése

  • Belső dokumentációk készítése és kezelése a technikai fejlesztésekről

  • Együttműködés a tesztelő csapattal

  • Unit és Integration tesztek írása

Elvárások

  • Legalább 5 év C# fejlesztési tapasztalat

  • ASP.NET ismerete

  • WPF-ben és modern UI technológiákban (.NET 4.5) szerzett tapasztalat preferált

  • Kód optimalizálási és debugging ismeret

  • Jó probléma megoldó készség

  • Felsőfokú végzettség informatikai/műszaki területen

  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Csapatmunka

  • Kreativitás, egyedi ötletek

Előny

  • Visual Studio ismerete

  • ATL/STL ismerete

  • Verziókövető és tracking rendszerek ismerete (Perforce, Subversion, JIRA)

  • Kliens/szerver és webfejlesztési tapasztalat

  • Elosztott rendszerekben szerzett tapasztalat

  • Minták tervezése

  • IIS native modul programozásában szerzett tapasztalat

  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat

Egyéb információ

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag

  • Belvárosi iroda, kerékpárosbarát munkahely

  • Fiatalos, modern, kreativitásra ösztönző környezet Budapest szívében, az Andrássy úton

  • Világszinten népszerű alkalmazások fejlesztésében való részvétel

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamokon, tréningeken való részvétel

  • Ingyenes e-book program

  • Agilis fejlesztésben való részvétel

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • VI. kerület