Senior Könyvelő

RSM Hungary Zrt.

Az RSM Hungary Zrt. www.rsm.hu 2001-ben alakult, tevékenysége lefedi a pénzügyi tanácsadási szolgáltatások teljes spektrumát; átfogva az adótanácsadás, könyvvezetés, könyvvizsgálat, pénzügyi tervezés és pénzügyi képviselet területét.

100% magyar tulajdonban lévő vállalkozásunk 2009-ben független pénzügyi tanácsadóként csatlakozott a világ 76 országában jelenlévő RSM International hálózatához. Budapesti irodánkból közel 80 tanácsadóval állunk kifejezetten közép- és nagyvállalati ügyfeleink rendelkezésére.

Folyamatosan bővülő klientúránk kiszolgálására számviteli csapatunkat erősítendő keresünk szakmája iránt elhivatott

pozícióba több mint 5 éves tapasztalattal rendelkező felsőfokú végzettségű munkatársat.

Feladatok:

  • Ügyfélportfolió könyvvezetésének teljes körű kezelése
    (kimenő, bejövő számlák, bank-, pénztárkönyvelés, vegyes bizonylatok – főkönyvi könyvelés, bevallások elkészítése, riportok, összeállítása, beszámoló elkészítése)

  • Ügyfeleinkkel napi szintű szóbeli és írásbeli kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • Teljes körű könyvelésben szerzett, minimum 5 éves alapos munkatapasztalat

  • A számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete

  • Felhasználói szintű könyvelői szoftverismeretek: Navision és/vagy Axapta és/vagy Revolution

  • Önálló és precíz munkavégzés

  • Problémakezelő-készség, stressz tűrő képesség

  • Tárgyalóképes üzleti/szakmai angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Kiváló szakmai mentorok, akik már az RSM-nél tettek szert tudásukra

  • Folyamatos (kötelező) továbbképzés mind belső, mind pedig külső képzések során nem pusztán szakmai, hanem idegen nyelvi készség fejlesztése terén is

  • Sokoldalú, változatos, felelősségteljes munka; mely során lehetőség nyílik számos könyvelő szoftver kezelésének elsajátítására, illetve számos iparág könyvelési sajátosságainak megismerésére

  • Reális, a szakmai tudással összhangban lévő bérezés és juttatások

  • Kemény munka egy hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrában

  • Korrekt, támogató, példaértékű vezetőség, mely az ugrásszerű növekedés során nem veszítette el emberiességét

  • Kiváló, nyugodt munkahelyi körülmények; 2-3 fős szobák kialakítása, ergonómiai környezet, rendkívül magas színvonalú iroda- és számítástechnikai háttér

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Szakterületek

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling