Karbantartó villamosmérnök - Komárom Esztergom megye (Referenciaszám: HM-2082)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • Automatizált gyártó berendezések üzemeltetése és műszaki állapotának szinten tartása

  • Megelőző és ad hoc karbantartások szervezése, ellenőrzése, dokumentálása

  • Karbantartó technikusok munkájának koordinálása

  • Pótalkatrészek meglétének figyelemmel követése, szükség esetén pótlása

  • TPM dokumentációk készítése, követése, napra készen tartása

  • Robotok működtetése

  • Berendezések PLC programjának módosítása

  • Az új gyártócellák összeszerelési, beállítási munkáinak elvégzése a betanulás után

  • Berendezések vizsgálati-tesztelési munkáinak koordinálása

  • Vevői auditokon való részvétel

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (automatizálás szak) vagy legalább folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

  • Gyártó cégnél, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Méréstechnikai ismeretek

Előnyök:

  • Autóipari tapasztalat

  • Robot vagy PLC programozói gyakorlat

  • Német nyelv ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

  • Béren kívüli juttatások

  • Rendkívül innovatív munkakörnyezet

  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tata

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-2082-es referenciaszámot!

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság

Munkavégyés helye

  • Tata