Mobilalkalmazás fejlesztő

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Partnercégünk 25 éve sikeresen működő vállalkozás, mely a biztonságtechnikai rendszerek fejlesztéséve, gyártása, valamint forgalmazása terén tölt be piacvezető szerepet. Fejlesztéseikkel olyan széleskörű megoldásokat kínálnak, ami lehetővé teszi a biztonságtechnikai rendszereik elterjedését a legkülönbözőbb szegmensekben.

A Megbízónk olyan leendő munkatársak jelentkezését várja, akik jártasak a WEB alapú megoldások területén, fogékonyak a legújabb technológiák elsajátítására. Szoftvereik jelen vannak Magyarország legtöbb beléptető rendszerében, stadionjában, hotel és wellness központjában. Biztosan Te is találkoztál már valahol rendszerükkel, légy részese csapatuknak!

A vállalat fejlesztői csapatába az alábbi munkakör betöltésére keresünk új munkatársat:

MOBIL ALKALMAZÁS FEJLESZTŐ

 Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:

  • Mobil alkalmazás fejlesztése beléptető feladatokra

  • Elektronikus szekrényzárakat kezelő program fejlesztése

  • Bluetooth, NFC technológiát használó szoftvermegoldások kidolgozása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Natív mobilalkalmazások terén szerzett tapasztalat (iOS, Android)

  • Java és C++ ismeretek

  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre

  • Dokumentum-olvasás szintű angol nyelvtudás

Előnyök: Cross-platformos mobil fejlesztési technológiák ismerete

 Ajánlatunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli feladatokat végezhetsz

  • Modern környezetben, biztos munkahelyen dolgozhatsz

  • Versenyképes juttatási csomagot ajánlunk neked

  • Tapasztalt és segítőkész kollégákkal dolgozhatsz

Jelentkezés: Ha szeretne pályázni, legyen szíves, küldje el részemre, az i.vancsa&jobmax.hu  e-mail címre a magyar nyelvű önéletrajzát!

Üdvözlettel:

Vancsa István

ügyvezető partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Mobil: 309638 202

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika

Munkavégyés helye

  • Székesfehérvár