HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Partnercégünk 25 éve sikeresen működő vállalkozás, mely a biztonságtechnikai rendszerek fejlesztéséve, gyártása, valamint forgalmazása terén tölt be piacvezető szerepet.

Fejlesztéseikkel olyan széleskörű megoldásokat kínálnak, ami lehetővé teszi a biztonságtechnikai rendszereik elterjedését a legkülönbözőbb szegmensekben.

A vállalat termelési csapatába az alábbi munkakör betöltésére keresünk új munkatársat:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:

  • Beléptető és biztonságtechnikai rendszerek elektronikai elemeinek tervezése, fejlesztése

  • Hardverspecifikációk összeállítása, dokumentáció készítése

  • Termékbevezetésben való részvétel

  • Műszaki problémák megoldása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Villamosmérnöki végzettség

  • Erős C/C++ programozói tudás

  • Áramkörtervezésben szerezett tapasztalat

  • Kreatív gondolkodásmód

  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre

  • Dokumentum-olvasás szintű angol nyelvtudás

Ajánlatunk:

-   Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka

-   Széles körű Cafeteria juttatások

-   Versenyképes jövedelem

Ha szeretne pályázni, legyen szíves, küldje el részemre, az i.vancsa&jobmax.hu  e-mail címre a magyar- és angol nyelvű önéletrajzait!

Üdvözlettel:

Vancsa István

Ügyvezető Partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika

Munkavégyés helye

  • Székesfehérvár