Épületkarbantartó mérnök

Hire-One Kft.

Legyünk együtt sikeresek!

  Gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A telephelyek megelőző, tervezett és nem tervezett karbantartási és hibajavítási munkák megszervezésének, lebonyolításának támogatása;

Az épületek és a hozzájuk tartozó infrastruktúra működésének folyamatos biztosítása;

Létesítményüzemeltetési feladatok ellátása;

Alvállalkozók ellenőrzése (általános épületgépész, elektromos, tűzoltó és tűzbiztonsági rendszerek);

A telephelyi rendszer folyamatos fejlesztése, karbantartási tervek folyamatos felülvizsgálata és optimalizálása;

Közüzemi fogyasztások nyilvántartása;

Infrastrukturális költségek optimalizálása;

Energiatakarékossági projektek bevezetése, követése, energia menedzsment;

Telephelyi dokumentációk rendszerezése és karbantartása.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség

Releváns tapasztalat

Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Juttatások

Amit ügyfelünk kínál:

Korrekt, motiváló bérezés
Cafeteria
Bónusz
Bejárás támogatása
Költözés esetén albérlet támogatás

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Tatabánya