QUALITY MANAGER

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Móron lévő közel 2000 fős nagyvállalat  teljesen új gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Munkavégzés helye: Mór

Miért érdemes ezt választanod?

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és kihívásokkal teli, felelős szakmai munkát biztosítunk.

- Dinamikus, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehetsz.

- Nemzetközi cég, nagyvállalati környezettel

- Céges autót biztosítunk a versenyképes jövedelem és kompenzációs csomag (bónusz, cafeteria) mellett.

Milyen feladatok várnak rád?

- A vállalat minőségbiztosítási csoportjának irányítása a minőségbiztosítás célkitűzések és az ellenőrzési és gyártási előírások figyelembevételével

- Minőségi feltételek (IATF 16949) biztosítása, megfelelő alkalmazása és betartása

- Hatékony minőségirányítási rendszer fenntartása és folyamatos fejlesztése

- Külső-, belső és vevői auditok lebonyolítása

- Külső és belső minőségi eredmények nyomon követése

- Vevői elégedettség kulcsmutatóinak ellenőrzése

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

- Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (előnyt jelent: minőségbiztosítási szakirány)

- Minőségbiztosítási területen szerzett min. 3 év vezetői tapasztalat

- Tárgyalóképes angol és kommunikációs szintű német nyelvtudás

- IATF 16949 szabvány ismerete

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet és szeretnél pályázni, a i.vancsa&jobmax.hu  e-mail címre várom – a magyar- és angol nyelvű önéletrajzaidat!

Üdvözlettel:

Vancsa István

ügyvezető partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Mobil: 30/9638 202

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Mór