Ipari mérnök - REFA vagy MTM ismerettel - INTS/9/144

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk kollegát

Ipari mérnök - REFA vagy MTM ismerettel

pozícióba

Ref.: INTS/9/144

Feladatok:

  • A meglévő művelettervek elemzése, fejlesztése, optimalizálása, együttműködés a technológusokkal, a LEAN szakértővel, termeléssel és a logisztikával.

  • Időfelvételek, műveleti idő elemzések készítése,

  • Folyamatoptimalizálás, normák felvétele, kalkulálása (REFA), gyártási ráfordítások kimutatása, elemzése

  • Gyártási teljesítmény célok meghatározása

  • Gépek és folyamatok folyamatos képességvizsgálata, gyártási kapacitások meghatározása

  • Gépek kihasználtságának folyamatos követése, értékelése, javaslat a gépkihasználtság javítására

  • Javaslat a layoutok javítására, átalakítására és a munkahelyek ergonomikus kialakítására,

  • Folyamatos anyagáram kialakítása, javaslat a veszteségek megszüntetésére

  • Javaslat a gyártási portfólió optimalizálására

  • Aktív részvétel az új termékek gyártás megvalósíthatóságának vizsgálatában a műveletterv, műveleti idők és ráfordítások alapján

  • A szakterülethez tartozó dokumentumok naprakészségének biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Gyártóiparban (gépipar, autóipar, elektronikai gyártás, fémipar) szerzett szakmai tapasztalat

  • MTM/ REFA ismeretek

  • Lean ismeretek

  • Kommunikációképes angol és vagy német nyelvtudás

  • Pontos és hatékony munkavégzés, jó elemzőkészség

Ajánlat

  • stabil cég, hosszú távú munkalehetőség

  • karrierlehetőség

  • reális bérezés

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság