Beszállítói kapcsolattartó minőségbiztosítási mérnök - INTS/9/144

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk kollegát

Beszállítói kapcsolattartó minőségbiztosítási mérnök

pozícióba

Ref.: INTS/9/144

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,

  • A beszállítók felé indított minőségügyi reklamációk koordinálása

  • Javítóintézkedések nyomon követése a beszállítókkal

  • A problémamegoldó csoportban való aktív részvétel és koordináció

  • Folyamatos kapcsolattartás a termelő területekkel és a logisztikával

  • Gyártási folyamat felügyelete, támogatás

Elvárások:

  • releváns felsőfokú végzettség

  • Német és/ vagy angol kommunikációképes nyelvtudás.

  • Hasonló munkakörben gyártó vállalatnál szerzett munkatapasztalat

  • MS Excel, Word magabiztos gyakorlati ismerete

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Autóipari cégnél szerzett  munkatapasztalat

Ajánlatunk

  • Stabil cég, hosszú távú munkalehetőség

  • Karrierlehetőség

  • Reális bérezés

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás