MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Munkahelyén hosszú távra tervez és emellett szakmailag is tovább fejlődne?

Úgy érzi, hogy rendelkezik kellő építőipari tapasztalattal és szeretné tudását ebben gyarapítani? Amennyiben igen, ezt a pozíciót Önnek ajánljuk!

Megbízónk magyar tulajdonú építőipari fővállalkozó cég folyamatosan bővülő székesfehérvári csapatába keres szakmailag rátermett és munkájában precíz munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Magasépítési és mélyépítési munkákon műszaki előkészítési feladatok végzése

  • Árajánlatok bekérése és kiértékelése

  • Kalkulációk készítése

  • Anyagrendelések, anyagszállítás koordinálása

  • Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal

  • Tervdokumentációk felülvizsgálata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérnöki végzettség/preferáltan építőipari/

  • legalább 3 éves műszaki előkészítői munkatapasztalat generál kivitelezés területén

  • jó kommunikációs és együttműködő képesség

  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök

  • Barátságos és fiatal csapat, változatos feladatok és fejlődési lehetőség

  • Új iroda, modern munkakörnyezet

  • Kiemelkedő alapjuttatás és teljesítményalapú javadalmazás

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre – az  i.vancsa&jobmax.hu   e-mail címre – a fényképes szakmai önéletrajzát!

Kézségek

Angol vagy német nyelvtudás

Juttatások

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás

Munkavégyés helye

  • Székesfehérvár