Termékelemző mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2024)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • Vevői lehívások alapján az optimális termelési terv elkészítése

  • Gyártási ütemezés és sorrend, szükség esetén a prioritás meghatározása

  • Vevői lehívás változás esetén a termelési tervek aktualizálása, társterületek informálása

  • Anyaghiány illetve géphiba esetén a legoptimálisabb termelési terv kidolgozása

  • Vevői előrejelzések hosszabb távú elemzése a gyárthatóság alapján

  • Esetleges problémák (kapacitás, létszám, géphiány) előrejelzése a felettesnek

  • Gyártási terv teljesülésének folyamatos ellenőrzése, kiértékelése

  • Folyamatos gyártásoptimalizálás

  • Kapcsolattartás a társterületekkel

  • Adatok karbantartása az SAP rendszerben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy műszaki)

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • SAP ismeret előny

  • Elkötelezett, felelősségteljes munkavállalás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

  • Rugalmas munkaidő

  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik multinacionális háttérrel rendelkező veszprémi autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-2023-as referenciaszámot!

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Veszprém