Minőségügyi folyamatmérnök - Mór (Referenciaszám: HM-675)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • Új termékek szériagyártásba való bevezetésének támogatása

  • Ellenőrzések megtervezése

  • CP/FMEA készítésében való részvétel

  • Előzetes képességvizsgálatok elvégzése és koordinálása

  • Mérési eredmények elemzése, mérések koordinálása

  • Auditok előkészítése, elvégzése

  • Vevői auditok támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök diploma előny)

  • Minőségügyi ismeretek: Total Quality Management, PPAP (FMEA, Control plans) DOE és SPC ismerete

  • Lean szemlélet

  • Min. 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat

  • Angol nyelv ismerete

  • Jó kommunikációs és szervező készség

  • Csapatmunkára való képesség

  • Határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások

  • Bejárás támogatás

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

  • Fiatalos, lendületes csapat

A munkavégzés helye:

Fejér megye, Mór

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó HM-675-ös referenciaszámot a megadott e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20 983 6173-as mobilszámon!

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Mór