Gyártástámogató mérnök (szériagyártás) - Fejér megye (Referenciaszám: HM-660)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • A területéhez tartozó szerszámok, berendezések műszaki felügyelete

  • Gyártási folyamatok optimalizálás, a gépek átépítésének/ telepítésének támogatása

  • Hatékonyság növelő és veszteségcsökkentő intézkedések meghatározása, együttműködve a projektmérnökökkel

  • Változások beintegrálása a gyártási folyamatokba

  • Folyamatok fejlesztése (Lean szemlélet, 5S)

  • Műszaki dokumentációk készítése, karbantartása (pl.: Flow Chart, műveleti dokumentációk, FMEA, tartalék alkatrészek, rajzok, stb.)

Elvárások:

  • Gépészmérnök, Járműmérök vagy Mechatronikai mérnök végzettség

  • Pár éves releváns szakmai tapasztalat gyártómérnök, folyamatmérnök pozíciókban, gyártó környezetben

  • Autóipari múlt előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelv középfokú ismerete

  • Proaktív munkavégzés

  • Határozott fellépés

  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • KTL festésben szerzett tapasztalat

  • Vegyészmérnök végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

  • Béren kívüli juttatások, bejárási támogatás

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál

  • Karrier és fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Fejér megye, Móri Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy külföldi érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-660-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Mór