Gyakornoki program (Gazdasági terület)

Hire-One Kft.

   Legyünk együtt sikeresek!

  Komoly multinacionális gyártó vállalat megbízásából keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Együttműködés a központi beszerezéssel vagy az egyes gyárakkal beszerzési projektekkel kapcsolatosan;

Beszállítói kapcsolattartás, árajánlatok bekérése, értékelése;

Új beszállítók felkutatása, piackutatás;

Folyamatok fejlesztésében aktív részvétel, folyamatleírások készítése;

Belső és külső megbeszéléseken való részvétel, ezekre való felkészülésben a vezetők támogatása, akció listák készítése, nyomon követése;

Kisebb önálló projektek vezetése;

Adminisztratív feladatok, szakmai vezetők támogatása.

Követelmények:

Folyamatban lévő felsőfokú gazdasági vagy műszaki tanulmányok VAGY pályakezdő hasonló végzettséggel

Aktív középfokú angol nyelvtudás

Kiváló kommunikációs készség

Jó probléma megoldó képesség

Multitasking

Heti min.4 munkanap vállalása

Munkavégzés helye:

Budapest

Juttatások

Amit ügyfelünk kínál:

Komoly karrier lehetőség hosszú távon
Motiváló bérezés
Rugalmas munkaidő
Multinacionális vállalati környezet
Nemzetközi kapcsolatok
Fiatalos csapat
Külföldi utak

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés