Mérlegképes könyvelő

Hire-One Kft.

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Nemzetközi cégnél vállalatok közötti könyvelési feladatok ellátása;

Főkönyvi számlák egyeztetése;

Banki könyvelés;

Pénzügyi riportok készítése;

Zárási feladatokban részvétel;

Éves könyvvizsgálat támogatása;

Bevallások elkészítésében segítség nyújtása a főkönyvelő részére;

Nemzetközi projektekben részvétel, negyedévente egyszer, más gyáregységek meglátogatásának vállalása.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (min. főiskolai diploma)

Erős, aktív angol nyelvtudás

Mérlegképes könyvelői végzettség

Nemzetközi vállalatban szerzett könyvelői tapasztalat

Előny:

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye /Komárom régió/

Juttatások

Amit ügyfelünk kínál:

Nemzetközi környezet, az angol használatának lehetősége (napi szinten).
Összetartó kollégák, támogató vezető, aki fejleszteni fogja őt folyamatosan. Emiatt tanulási lehetőség van a pozícióban.
Piaci szintnek megfelelő bérezés és juttatási rendszer.
Bejárást teljes támogatása.

Ideális pályázó:

Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik és angolul is könnyen megérteti magát.
Szívesen utazik negyedévente külföldre néhány napra.
Csapatjátékos, szívesen tagja egy nagyobb csapatnak.

Szakterületek

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Munkavégyés helye

  • Győr
  • Tatabánya