Pályakezdő minőségügyi mérnök

Hire-One Kft.

 Legyünk együtt sikeresek!

Ritka lehetőséget ajánlunk pályakezdő, junior mérnököknek!  Általában mindenhol már tapasztalatot vár el Partnerünk, most kitanítják, kinevelik a leendő kollégát.

Ha szeretne piacképes tudással rendelkező QUALITY szakember lenni és minden vágya, hogy kitanulja a szakmát, akkor jelentkezzen az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Termelési folyamatokhoz szükséges dokumentumok kezelése;

Minőségbiztosítási utasítások és oktatások, valamint ellenőrzési dokumentációk készítése;

Vevői reklamációk kezelése;

A termelésben fellépő minőségi problémák kiküszöbölése, és megoldása, a folyamatok javítása;

Belső auditokon való részvétel.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség (mérnöki)

Junior vagy pályakezdők jelentkezését várjuk

Egy dolog viszont szükséges: német vagy angol nyelvtudás!

Előny:

Minőségbiztosítási technikák gyakorlati ismerete

Autóipari szabványismeret

Releváns quality mérnöki végzettség

Munkavégzés helye:

Tatabánya régió (Budaörs-Tatabánya régióból bejárható)

Juttatások

Amit ügyfelünk kínál:

Tanfolyamok és tréningek lehetősége.
Motiváló, szakmailag erős felettes megléte, aki coach szemlélettel fejleszti a leendő kollégát.
Idővel önálló feladatok.
Később quality vezető helyettesítésének lehetőség (megfelelő hozzáállás mellett).
Cafeteria, teljes bejárástámogatás.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Tatabánya