PL/SQL Alkalmazás fejlesztő

NI Hungary Kft.

A National Instruments hardvergyártó-, szolgáltató- és K+F debreceni központja

PL/SQL Alkalmazás fejlesztőt

keres.

Feladatok

  • Részvétel nemzetközi IT alkalmazásfejlesztési projektekben

  • Szoros együttműködés az üzleti területekkel

  • Felmerülő komplex problémák részletes elemzése, és megoldásukban való részvétel

  • Fejlesztés vállalatirányítási- és kapcsolódó informatikai rendszerekben

  • Kapcsolódó adatbázisok- és rendszerek integrálása

  • Meglévő rendszerek üzemeltetéséhez kapcsolódó fejlesztői feladatok

Feltételek

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)

  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)

  • Relációs adatbázisok ismerete

  • 2-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Jó kommunikációs képesség, lendületes személyiség

  • Jó problémamegoldó készség,

Előnyt jelenthet

  • Oracle adatbáziskezelő, SQL, PL/SQL,Oracle E-Business Suite ismerete

  • SQL Developer, TOAD ismerete

  • Verziókezelő rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés

  • Fizetésen túli juttatások

  • Stabil munkahely

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

  • Új technológiák megismerése és használata

  • Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség

  • Kihívásokkal teli munka

  • Karrierlehetőség

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • Debrecen