Karbantartó mérnök - Pápa környéke (Referenciaszám: KJ-1915)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása

  • Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése

  • Hegesztési varratok analízise

  • BOM listák létrehozása és karbantartása

  • Gyár layout és anyagáramlási irányok létrehozása, fejlesztése és karbantartása

  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása

  • Hibaanalízisek elvégzése

  • A minőségügyi osztály támogatása a problémák okának felderítésében és a belső selejt csökkentésében

  • Vevőkkel és beszállítókkal történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök)

  • 1-2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Robot rendszerek és lézeres hegesztés mély szakmai ismerete

  • Vevőorientált gondolkodás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások

  • Stabil vállalati háttér, fiatal és dinamikus csapat

  • Fejlődési lehetőség, külföldi betanulás

Munkavégzés helye:

Pápa környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Pápa környéki autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1915-ös referenciaszámot!

Szakterületek

  • Építés / Ingatlan