IT szolgáltatás menedzser - Budapest (Referenciaszám: BV-1906)

Man at Work Kft.

IT szolgáltatás menedzser

Feladatok:

  • Egyszemélyes felelősség E2E hatókörrel, adott IT Szolgáltatás/Alkalmazás tekintetében

  • Az IT Szolgáltatás karbantartásának/napi üzemeltetésének biztosítása az ITIL V3 iránymutatása alapján

  • Az adott IT Szolgáltatás üzemeltetésére, karbantartására vonatkozó rövid-, közép- és hosszú távú feladatok megtervezése

  • A megtervezett IT szolgáltatásra vonatkozó követelmények (migráció, frissítés, visszavonás) kezelése

  • A biztonsági ellenőrzések (penetrációs teszt, audit) támogatása a biztonsági hibák azonosítására, az eredmények menedzselése és intézkedés a szükséges változtatásokról

  • Az IT Szolgáltatás folyamatos pénzügyi, funkcionális és műszaki megfigyelése, a költségvetés betartása és betartatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai gyakorlat IT Szolgáltatás / üzemeltetés területen

  • Legalább 2-3 év IT service menedzsmentben való tapasztalat

  • Kitűnő írásbeli és kommunikációs készségek német és angol nyelven

  • Alapvető IT technológiák ismerete, gyakorlat orientált megközelítésben

  • Kitűnő szervezési készségek

  • Csapatjátékos

  • Problémamegoldó attitűd

  • Logikus gondolkodásmód

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

  • Béren kívüli juttatások

  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő informatikai szolgáltató partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, angol és német nyelvű önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-1906-os referenciaszámot.

Szakterületek

  • IT / Informatika