SAP Solution Manager Tanácsadó - INTS/14/55

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Németül beszélő SAP Solution Manager Tanácsadó munkatársat

keresünk svájci központú, nemzetközi szoftverfejlesztő ügyfelünkhöz Budapestre

Ref.: INTS/14/55

Feladatok:

  • IT és Application Lifecycle Management folyamatok implementálása és konzultációja SAP Solution Manager modulban, Monitoring, CMDB, LMDB, vagy Tesztmenedzsment és üzleti folyamatok dokumentálása területeken

  • SAP CCMS, Solution Maneger diagnosztika (SMD agent-eket beleértve), és Wily Introscope eszközök implementálása

  • Koncepciók előkészítése és folyamatok implementálása SAP Solution Manager-ben

  • Analízisek, workshop-ok, prezentációk és tanfolyamok összeállítása

Elvárások:

  • Legalább 2 év gyakorlati tapasztalat SAP Solution Manager-ben

  • Egy vagy több SAP Solution Manager modul ismerete

  • ITIL tudás

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok gazdaság vagy informatika területén, vagy bármilyen informatikai szakképesítés

  • Folyékony – legalább erős középfokú - német nyelvtudás szóban és írásban

  • Utazási hajlandóság Németországba

  • Csapatjátékos attitűd

  • Rendszerszemléletű beállítottság

  • Önállóság, proaktivitás

Előny:

  • Java vagy ABAP programozásában szerzett tapasztalat

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

  • UNIX vagy Windows adminisztrációban szerzett gyakorlati tapasztalat

  • Monitoring rendszerekben szerzett tapasztalat (CA, Tivoli, BMC, Nagios stb.)

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség

  • Kellemes irodai és munkatársi környezet

  • Versenyképes bérezés

  • Nemzetközi projektek

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület, utazási arány: 20 %

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Szakterületek

  • IT / Informatika