Folyamatmérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-1873)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • Új termékek gyártási technológiájának tervezése, fejlesztése

  • Gyártóeszközök, gépek specifikálása

  • Gépek beállítási utasításainak elkészítése

  • Folyamat FMEA-k, ellenőrzési és műveleti utasítások elkészítésének szakmai támogatása

  • Az eszköztervezési munkában való részvétel és a konstrukció jóváhagyása

  • Gépek, termelő berendezések átvétele és üzembe helyezése

  • Gyártási folyamat optimalizálása

  • Lehetséges beszállítók felkutatása és kiválasztása

Elvárások:

  • Gépészmérnök/villamosmérnök végzettség

  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Német nyelvtudás előny

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Tervezői program vagy PLC ismeret előny

  • Elkötelezett, felelősségteljes munkavállalás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

  • Rugalmas munkaidő

  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik multinacionális háttérrel rendelkező veszprémi autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1873-as referenciaszámot!

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság