Mechatronikai mérnök - Pápa (Referenciaszám: HM-1473)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • Termelés folyamatosságának a biztosítása

  • Gépek, gyártósorok mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészeinek beépítése, javítása, karbantartása

  • Gépi funkciók, paraméterek beállítása, új berendezés beüzemelésének szakmai támogatása

  • Robotkarbantartás, hiba okok felderítése, analizálása

  • Üzemi eszközök karbantartásának, beosztásának tervezése, felügyelete

  • Dokumentáció-kezelés, rendszerdokumentációk kezelése és létrehozása

  • Siemens S7 vezérlés módosítása

Elvárások:

  • Szakirányú mérnök végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök, üzemmérnök)

  • Releváns szakmai tapasztalat gyártó környezetben

  • Siemens S7 vagy PLC programozói ismeretek előnyt jelentenek

  • Angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban

  • Vezetői engedély (B)

  • Rugalmas, csapatorientált személyiség

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál

  • Műszakos munkarend vállalása (3 műszak)

  • Fejlődési lehetőség

  • Versenyképes bérezés kiemelt pótlékokkal, bejárási támogatás

 A munkavégzés helye:

Pápa, Veszprém megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1473-as referenciaszámot!

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság